Album: Bundeva grad
U jednom malom gradu na kraju polja živjele su bundeve. Gospodin Borna bio je stari učitelj koji je volio učiti djcu. Gospođica Lara radila je u «DM-u» i uvijek je bila lijepo našminkana. Gospodin Rambo umislio je da je junak i često se znao potući. Usput, bio je zaljubljen u gospođicu Lanu ali to je bila tajna. Gospodin Jozo bio je konobar svima drag. Usput, i on je bio zaljubljen u gospođicu Lanu . I to je bila tajna. Gospođica Mici bila je stara učiteljica, živjela je sama i nije voljela djecu ali je jako voljela trač. Ana je bila najmanja djevojčica u gradu. Stalno se htjela igrati i uživala je živcirati gospođicu Mici. Puno toga svakodnevno se događalo u Bundeva gradu i morat ćemo vam o tome pričati ….
Prezentacija

Preuzmi sliku