Županijsko natjecanje iz likovne kulture LIK 2019.

Sanja Omazić / datum: 12. 3. 2019. 12:05

U ponedjeljak  11. ožujka 2019. naša škola bila je domaćin Županijskog natjecanja iz likovne kulture LIK 2019.

Prosudbeno povjerenstvo u sastavu Dražen Budimir, Lidija Lovrenčić Hosi i Martina Ižaković odabralo je 3 rada koji su upućeni na Državno natjecanje.

Čestitamo i želimo im puno uspjeha na daljnjem natjecanju!

Katalog izabranih radova LIK 2017

U ponedjeljak  27. veljače naša škola bila je domaćin Županijskog natjecanja iz likovne kulture LIK 2017.
Prosudbeno povjerenstvo u sastavu Dražen Budimir, Nikolina Steinbruckner i Silvija Vukašinović odabralo je 10 radova koji su upućeni na Državno natjecanje.
Čestitamo i želimo im puno uspjeha na daljnjem natjecanju!

LIK 2017.

Osnovna škola Vladimira Becića Osijek organizator je Županijskog natjecanja-izložbe učenika osnovnih škola iz područja vizualnih umjetnosti i dizajna LIK 2017.

Županijsko natjecanje učenika osnovnih škola – LIK 2017. održat će se 27. veljače 2017. (ponedjeljak).

Županijsko povjerenstvo odabrat će 10 radova koji se šalju na državno natjecanje koje se ove godine održava u Rijeci.

Svim sudionicima želimo puno uspjeha!

Županijsko natjecanje iz likovne kulture LIK 2016.

Osnovna škola Vladimira Becića Osijek organizator je Županijskog natjecanja-izložbe učenika osnovnih škola iz područja vizualnih umjetnosti i dizajna LIK 2016. Županijsko natjecanje učenika osnovnih škola – LIK 2016. održat će se 26. veljače 2016. (petak). Županijsko povjerenstvo odabrat će 10 radova koji se šalju na državno natjecanje koje se ove godine održava u Puli.

Svim sudionicima želimo puno uspjeha!

Krovna mapa za ovu stranicu nije postavljena, pa nema dokumenata za prikaz.