OBAVIJEST PO NATJEČAJU-STRUČNI SURADNIK PEDAGOG

Na natječaju za radno mjesto stručnog suradnika pedagoga, na puno, neodređeno radno vrijeme, objavljenom dana 12.6.2018., na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog Zavoda za zapošljavanje te na mrežnoj stranici škole i oglasnoj ploči škole, na sjednici Školskog odbora održanoj dana 3. srpnja 2018. izabrana je Lea Liović, magistra edukacije filozofije i magistra pedagogije, koja udovoljava uvjetima natječaja i zakonskim uvjetima te će se s imenovanom sklopiti ugovor o radu dana 1. rujna 2018.

OBAVIJEST PO NATJEČAJU-UČITELJ BIOLOGIJE I KEMIJE

Na natječaju za učitelja biologije i kemije, objavljenom na stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i web stranici škole od 20. prosinca 2017. godine, izabrana je Anastazija Školka, magistra u edukaciji biologije i kemije.

OBAVIJEST PO NATJEČAJU-STRUČNI SURADNIK KNJIŽNIČAR

Na natječaju za stručnog suradnika knjižničara, objavljenom na stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i web stranici škole od 20. prosinca 2017. godine, izabrana je Anita Račman, magistra informatologije.

OBAVIJEST PO JAVNOM POZIVU-UČITELJ RAZREDNE NASTAVE

Na Javnom pozivu za stručno osposobljavanje za rad za mjesto učitelja razredne nastave, objavljenom na stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i web stranici škole od 5. listopada 2017. godine, izabrana je MONIKA JUKIĆ, magistra primarnog obrazovanja.

OBAVIJEST PO NATJEČAJU-UČITELJ U PRODUŽENOM BORAVKU- 2 djelatnika

Na natječaju za učitelja u produženom boravku, objavljenom na stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i web stranici škole od 14. rujna 2017. godine, izabrane su Iva Ercegovac, dipl. učitelj s pojačanim programom iz predmeta engleski jezik i Iva Čerina Čajkovac, prof. hrvatskog jezika.

OBAVIJEST PO JAVNOM POZIVU-UČITELJ TJELESNE I ZDRAVSTVENE KULTUTRE

Na Javnom pozivu za stručno osposobljavanje za rad za mjesto učitelja tjelesne i zdravstvene kulture, objavljenom na stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i web stranici škole od 2. veljače 2017. godine, izabrana IVONA NIKOLIĆ-KOVAČIĆ, magistra kineziologije.

OBAVIJEST PO JAVNOM POZIVU-UČITELJ HRVATSKOG JEZIKA

Na Javnom pozivu za stručno osposobljavanje za rad za mjesto učitelja hrvatskog jezika, objavljenom na stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i web stranici škole od 2. veljače 2017. godine, izabrana ANA KRPAN, magistra mađarskog jezika i književnosti i magistra edukacije hrvatskog jezika i književnosti.

OBAVIJEST PO NATJEČAJU-UČITELJ GEOGRAFIJE

Na natječaju za učitelja geografije, objavljenom na stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i web stranici škole od 10. siječnja 2017. godine, izabran je Marko Rajić, mag. zemljopisa i povijesti.

OBAVIJEST PO JAVNOM POZIVU-POMOĆNIK VODITELJA RAČUNOVODSTVA

Na Javnom pozivu za stručno osposobljavanje za rad za mjesto pomoćnika voditelja računovodstva, objavljenom na stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i web stranici škole od 7. prosinca 2016. godine, izabran Josip Simunić, magistar ekonomije.

OBAVIJEST PO JAVNOM POZIVU-POMOĆNIK TAJNIKA ŠKOLE

Na Javnom pozivu za stručno osposobljavanje za rad za mjesto pomoćnika tajnika škole, objavljenom na stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i web stranici škole od 7. prosinca 2016. godine, izabrana Mateja Junušić, magistra prava.

« Rujan 2018 »

Ukupno: 198651