eTwinning projekt Easter and Spring cards exchange

Učenici produženog boravka, knjižničarka Anita Račman i učiteljica Iva Čerina Čajkovac u suradnji sa školama iz Slovačke, Portugala, Rumunjske, Francuske, Slovenije, Poljske i Hrvatske razmjenili su uskršnje čestitke. Dobre zabave prillikom izrade čestitki ali i veselja pri zaprimanju istih nije nedostajalo laugh Kako je to izgledalo pogledajte na našem školskom blogu Krik ili na blogu knjižnice.

Budući da je naša škola od ove godine dobila status eTwinning škole, nastojat ćemo i dalje kroz razne eTwinning projekte zajedno s europskim ali i hrvatskim školama komunicirati, surađivati, razvijati projekte, razmjenjivati znanja i iskustva te biti dijelom najzanimljivije obrazovne zajednice u Europi.

Projekt: Easter and Spring cards exchange

Opis projekta: students make cards connected with Easter / spring. They write greetings or poems on the cards and send them to each cooperating school.

Sudjelovali: učenici produženog boravka, knjižničarka Anita Račman i učiteljica Iva Čerina Čajkovac te škole iz Slovačke, Portugala, Rumunjske, Francuske, Slovenije, Poljske i Hrvatske.

LINK NA PROJEKT